Volajte na
02 / 524 50 110

Predaj 2i bytu na Willsonovej ul.

Predaj 2i bytu na Willsonovej ul.
ZRKS clen

173.500,- € 5.226.861,- SKK
vrátane provízievrátane provízie


sledovať ponuku Predaj 4 - izbového bytu v tichej lokalite PetržalkyŠtát: Slovensko
Okres: Bratislava V
Mesto: Bratislava - Lúky
Ulica: Znievska

Vlastníctvo: osobné
Druh: 4-izbový byt
Typ: predaj


Cenavrátane provízie
Poschodie7
Počet poschodí8
Počet izieb4
Celková rozloha88.5 m²
Úžitková plocha88.5 m²
Vlastníctvoosobné
Stavčiastočne prerobený
Statusaktívne
Lódžiaáno
Pivnicaáno
Výťaháno
Parkovanienie

Predaj 4 - izbového bytu v tichej lokalite Petržalky

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v Petržalke na Znievskej ulici.
Byt má celkovú rozlohu 88,5m2. Byt sa nachádza na 7. poschodí (z 8. poschodí). V bytovom dome je výťah a na poschodí sa nachádzajú dva byty.
V byte sa nachádzajú pekné, veľké 4 izby. Je tu priestranná vstupná hala, z ktorej sa prechádza do troch samostaných izieb. Cez jednu izbu (obývačku) sa prechádza do štvrtej izby (do spálne). Zo vstupnej haly vstup do kúpeľne, samostatnej toalety a vstup do kuchyni. V kuchyni sa nachádza lodžia, ktorá je presklenená. Byt je po čiastočnej rekonštukcii - plastové okná, parkety, bezpečnostné dvere.

Tichá lokalita, pred domom aj za domom sú parky. Bezproblémové parkovanie, slušný vchod s dobrými susedmi.
V okolí je kompletná občianska vybavenosť. V blízkosti sa nachádza Draždiak, medicínske centrum Medissimo, poliklinika Strečnianska.

Cena: 173.500,- EUR (možnosť financovania cez hypotekárny úver).
Konakt: 0908 463 560 - Trepková Zuzana

Uvedená kúpna cena zahŕňa kompletný právny servis: vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, vypracovanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, vypracovanie zmluvy o prevode vlastníctva bytu a odovzdávacieho protokolu súvisiacich s nehnuteľnosťou. Zároveň zahŕňa aj služby hypotekárneho poradcu v prípade financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru.

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov dotknutá osoba vyplnením kontaktného formulára poskytuje svoje osobné údaje, ako sú meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa sprostredkovateľovi za účelom kontaktovania dotknutej osoby a udeľuje mu súhlas s ich spracovaním v zmysle platných právnych noriem. Dotknutá osoba vyhlasuje, že poskytnutie osobných údajov bolo dobrovoľné a súhlas na ich použitie a spracovanie môže kedykoľvek odvolať.

foto

Mgr. Zuzana Trepková

maklér

Telefón: 0908 463 560
E-mail: trepkova@ipreal.sk

všetky realitné ponuky makléra
Realitný softvér backOFFICE®