Volajte na
02 / 524 50 110

Predaj 2i bytu na Willsonovej ul.

Predaj 2i bytu na Willsonovej ul.
ZRKS clen

249.000,- € 7.501.374,- SKK
vrátane provízievrátane provízie


sledovať ponuku Predaj 4i novostavby RD v KvetoslavoveŠtát: Slovensko
Okres: Dunajská Streda
Mesto: Kvetoslavov

Druh: Rodinný dom
Typ: predaj


Cenavrátane provízie
Celková rozloha167 m²
Rozloha pozemku742 m²
Úžitková plocha123 m²
Statusaktívne

Predaj 4i novostavby RD v Kvetoslavove

Predáme 4 izbový rodinný dom v Kvetoslavove. Ide o prízemný dom so sedlovou strechou z kvalitných materiálov. Bol kolaudovaný na začiatku roka 2018 v novovybudovanej časti obce. Dom má zaujímavú a veľmi praktickú dispozíciu. Z chodby sa dá vojsť do garáže a taktiež do každej izby samostatne. Detska izba je hneď pri spálni so šatníkom. Kuchyňa je prepojená s obývačkou s krbom, ktorý vytvára prijemnú atmosféru. Táto časť domu je plne presklená a má výstup na terasu a do záhrady. V dome je aj hosťovská miestnosť, kúpeľňa s toaletou, sprchovým kútom a vaňou, technická miestnosť s práčkou a sušičkou a taktiež komora pri kuchyni. Úžitková plocha domu je 123 m2, zastavané plocha domu je 167 m2. Pozemok je o výmere 742 m2. Záhrada je udržiavaná a je možné tam umiestniť aj bazén. Parkovanie je v garáži, alebo pred domom, prípadne na ulici. Mesačné náklady na bývanie sú momentálne 130,- € zálohovo za elektriku a 10,- € mesačne za vodu. V dome je podlahové kúrenie, v izbách sú radiatory. Na oknách sú kvalitné elektrické vonkajšie žalúzie, spotrebiče sú značky Whirlpool. Dom je vhodný na bývanie v príjemnom prostredí neďaleko Bratislavy. Výhodou je, že v obci je železničná stanica, preto je doprava do Bratislavy veľmi jednoduchá a rýchla. V obci je vyhľadávaná pekáreň, široko známe kvetinárstvo, škôlka, základná škola, potraviny a pošta.

Cena : 249 000,- EUR

Tel : 0903 466 147, 0905 643 966


Cena je vrátane kompletného servisu spojeného s kúpou nehnuteľnosti ( vyhotovenie rezervačnej zmluvy, Zmluvy o prevode vlastníctva nehnuteľnosti, Návrhu na vklad, promptné zabezpečenie súdnoznaleckého posudku, uhradenie správneho poplatku spojeného so zavkladovaním Zmluvy o prevode )
Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť individuálne podľa potreby klienta

foto

Ing. Gabriela Ilavská

senior maklérhovorím po slovenskyI speak english

Telefón: 0903 466 147
E-mail: ipreal@ipreal.sk

všetky realitné ponuky makléra
Realitný softvér backOFFICE®