Volajte na
02 / 524 50 110

Predaj 2i bytu na Willsonovej ul.

Predaj 2i bytu na Willsonovej ul.
ZRKS clen

220.000,- € 6.627.720,- SKK
vrátane provízievrátane provízie


sledovať ponuku Predaj 9 ročnej novostavby 4i bungalovu v Blatnom, park.prístrešok!Štát: Slovensko
Okres: Senec
Mesto: Blatné

Druh: Rodinný dom
Typ: predaj


Cenavrátane provízie
Počet poschodí1
Počet izieb4
Statusaktívne

Predaj 9 ročnej novostavby 4i bungalovu v Blatnom, park.prístrešok!

Ponúkame na predaj 9 ročný bungalov pozostávajúci zo 4 izieb. Dom je situovaný na pozemku o veľkosti 587m2. Nachádza sa v tichej bočnej uličke. Je postavený s Porothermu, zateplený polystyrénom. Je vykurovaný plynovým krbom zn. Junkers, pričom vykurovanie je v celom dome podlahové. Nehnuteľnosť je zabezpečená alarmom.
Dispozícia domu:

Dom je 4 izbový, pričom je rozdelený na obytnú a spaciu časť. Obytná časť vznikla spojením kuchyne, jedálne a samotnej obývačky do jedného celku. Jeho zastavaná plocha je 136,2 m2, úžitková ploche je 106,1m2 ( ide o katalógový typ Bungalov 75 ). Všetky miestnosti sú nepriechodné. Zádverie, jedáleň, kuchyňa a obývačka sa predáva so zariadením. Kuchyňa je vybavená všetkými spotrebičmi vrátane umývačky riadu. Okrem kúpeľne so sprchovacím kútom a vaňou, kde je jedno WC , dom disponuje ešte hosťovským WC s malým umývadlom. Z obývačky sa vychádza na priestrannú , slnečnú terasu, pri ktorej je menšie jazierko. Parkovanie aut je zabezpečené pod prístreškom ( pre 2 autá ) a ďalšie dve autá sa dajú umiestniť pred prístrešok. Pri prístrešku bola vytvorená miestnosť na odkladanie domáceho náradia...tzv. príručný sklad. Na pozemku je funkčná studňa. Celý pozemok je ohradený plotom. Pozemok je vysadený trávou, ovocnými aj okrasnými stromami. Pre pestovateľov je za domom umiestnený menší skleník.

Dom je situovaný na súkromnej ulici s makadamovým povrchom, vďaka čomu je tichý. Je napojený na všetky IS.

Vďaka novému diaľničnému navádzaču sa z Blatného dopravíte veľmi rýchlo do hlavného mesta. V okolí je dobrá občianska vybavenosť.

Cena : 220 000,- EUR

Tel: 0903 466 147, 0905 643 966


Cena je vrátane kompletného servisu spojeného s kúpou nehnuteľnosti ( vyhotovenie rezervačnej zmluvy, Zmluvy o prevode vlastníctva nehnuteľnosti, Návrhu na vklad, promptné zabezpečenie súdnoznaleckého posudku, uhradenie správneho poplatku spojeného so zavkladovaním Zmluvy o prevode )
Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť individuálne podľa potreby klienta)

foto

Ing. Gabriela Ilavská

senior maklérhovorím po slovenskyI speak english

Telefón: 0903 466 147
E-mail: ipreal@ipreal.sk

všetky realitné ponuky makléra
Realitný softvér backOFFICE®