Volajte na
02 / 524 50 110

Predaj 2i bytu na Willsonovej ul.

Predaj 2i bytu na Willsonovej ul.
ZRKS clen

64.000,- € 1.928.064,- SKK
vrátane provízievrátane provízie


sledovať ponuku Predaj garzonky na Chlumeckého uliciŠtát: Slovensko
Okres: Bratislava - Ružinov
Mesto: Bratislava - Ružinov
Ulica: Chlumeckéo

Druh: Garsónka
Typ: predaj


Cenavrátane provízie
Poschodie4
Počet poschodí8
Počet izieb1
Úžitková plocha19.3 m²
Statusaktívne

Predaj garzonky na Chlumeckého ulici

Predáme štartovací byt, garsónku v Ružinove na Chlumeckého ulici, OV, s rozlohou 19,30 m2, nachádzajúcu sa na 4.poschodí obytného domu. Byt sa predáva prázdny je v pôvodnom stave, avšak okno v izbe je nové - plastové. Pozostáva zo vstupnej predsiene, kúpelne s umývadlom a vaňou a WC. Priestranná izba je svetlá a je v nej kuchynský kút. Jadro je pôvodné, umakartové. Celkové mesačné náklady sú 100,- eur. Bytový dom je zateplený, nový výťah, dobre udržiavaný. Nehnuteľnosť je vhodná jednak na bývanie alebo na prenájom, ako investícia. Bytový dom sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Ružinov-Pošeň, s výbornou občianskou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou do centra mesta ako aj na diaľnicu a obchvat.

Cena : 64 000,- EUR, dohoda možná
Tel: 0903 466 147, 0905 643 966Cena je vrátane kompletného servisu spojeného s kúpou nehnuteľnosti ( vyhotovenie rezervačnej zmluvy, Zmluvy o prevode vlastníctva nehnuteľnosti, Návrhu na vklad, promptné zabezpečenie súdnoznaleckého posudku, uhradenie správneho poplatku spojeného so zavkladovaním Zmluvy o prevode )
Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť individuálne podľa potreby klienta)

foto

Ing. Gabriela Ilavská

senior maklérhovorím po slovenskyI speak english

Telefón: 0903 466 147
E-mail: ipreal@ipreal.sk

všetky realitné ponuky makléra
Realitný softvér backOFFICE®