Volajte na
02 / 524 50 110

Predaj 2i bytu na Willsonovej ul.

Predaj 2i bytu na Willsonovej ul.
ZRKS clen

108.000,- € 3.253.608,- SKK
vrátane provízievrátane provízie


sledovať ponuku Predaj pozemku na výstavbu rodinného domu / chaty v Nových ZáhradáchŠtát: Slovensko
Okres: Bratislava - Ružinov
Ulica: Domové role

Druh: Pozemky - bývanie
Typ: predaj


Cenavrátane provízie
Koeficient zastavanosti0,34
Rozloha pozemku540 m²
Statusaktívne

Predaj pozemku na výstavbu rodinného domu / chaty v Nových Záhradách

Ponúkame na predaj záhradu, ktorú možno podľa územného plánu využiť ako stavebný pozemok, nachádzajúci sa v časti Nové Záhrady - Domové role, v mestskej časti Bratislava II., katastrálne územie Ružinov.
Pozemku má celkovú plochu 540m2. Jeho šírka je na jednej strane 13 na opačnej strane 14m a dĺžka je cca. 40m. Pozemok bol doposiaľ využívaný ako záhrada, v jeho zadnej časti sa nachádza chatka bez súpisného čísla. Na pozemku je privedená elektrina a tiež je tu narazená studňa. K pozemku vedie pre auto nespevnená cesta. Na susediacich pozemkoch z jednej strany sú postavené rodinné domy. Pozemok je podľa územného plánu Hl. mesta Bratislava, určený na málopodlažnú zástavbu obytného územia, max. index zastavanej plochy ( IZP 0,34 ) a koeficient zelene ( KZ = 0,25. ) Dobrá dostupnosť MHD na Gagarinovej ul.v blízkosti Malého Dunaja a Vrakunského lesíka. Výborné možnosti pre cyklistiku. Výnimočná poloha pre výjazd na diaľničný obchvat okolo mesta.

Cena: 108 000 EUR
Tel : 0903 466 147, 0905 643 966


Cena je vrátane kompletného servisu spojeného s kúpou nehnuteľnosti ( vyhotovenie rezervačnej zmluvy, Zmluvy o prevode vlastníctva nehnuteľnosti, Návrhu na vklad, promptné zabezpečenie súdnoznaleckého posudku, uhradenie správneho poplatku spojeného so zavkladovaním Zmluvy o prevode )
Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť individuálne podľa potreby klienta)
foto

Ing. Gabriela Ilavská

senior maklérhovorím po slovenskyI speak english

Telefón: 0903 466 147
E-mail: ipreal@ipreal.sk

všetky realitné ponuky makléra
Realitný softvér backOFFICE®