3i kompletne prerobený byt na Narcisovej

foto novostavba
  • Ružinov
  • Kompletná rekonštrukcia
  • HU
  • 190 000
  • Výborná inv.

Predáme 3i byt po kompletnej rekonštrukcii v Ružinove, 2/7, 68m2, balkón, loggia, voľný ihneď Tel: 0903 466 147viac »

Volajte na
02 / 524 50 110

Predaj RD na Hradskej

Predaj RD na Hradskej
ZRKS clen

259.000,- € 7.802.634,- SKK


sledovať ponuku Predaj RD vo ViničnomŠtát: Slovensko
Okres: Pezinok
Mesto: Viničné
Ulica: Cérová

Druh: Rodinný dom
Typ: predaj


Počet poschodí2
Počet izieb5
Zastavaná plocha100 m²
Celková rozloha150 m²
Rozloha pozemku620 m²
Úžitková plocha150 m²
Statusaktívne

Predaj RD vo Viničnom

Ponúkam na predaj tehlový rodinný dom (novostavba) vo Viničnom. Nachádza sa na Cédrovej ulici, ktorá je veľmi tichá, na pozemku o rozlohe 620m2. Úžitková pocha domu je 150m2. Dom má prízemie a obytné podkrovie, je nepodpivničený. Na prízemí sa nachádza predsieň , kuchyňa spojená s obývačkou s krbom, jedna izba a kúpeľňa so sprchovacím kútom. Z kuchyne sa vychádza na vonkajší dvor. V rámci kuchynky je zakomponovaná malá špajza. V spodnej kúpeľni je tiež kotol na ústredné podlahové kúrenie + výroba TUV súbežne s kúrením. Na prvom podlaží sa nachádzajú celkovo 3 izby, z toho 2 sú prepojené vonkajšou lodžiou s výhľadom na dvor a vinice za pozemkom. Ďalej sa na poschodí nachádza ďalšia kúpeľňa s wc a vaňou. K domu je spravený príjazd cez elektrickú bránu. Celkovo pozemok disponuje 3 parkovacími miestami - 2 pred bránou, 1 vnútri za bránou.
Dvor je pokrytý živým trávnikom. Na pozemku sú privedené všetky inžinierske siete (voda, plyn, kanalizácia) . Kúrenie v dome je plynové (na prízemí podlahové a na poschodí prostredníctvom radiátorov).

Celková cena nehnuteľnosti je 259 000,- EUR + provízia vo výške 2%.

Cena je vrátane kompletného servisu spojeného s kúpou nehnuteľnosti ( vyhotovenie rezervačnej zmluvy, Zmluvy o prevode vlastníctva nehnuteľnosti, Návrhu na vklad, promptné zabezpečenie súdnoznaleckého posudku, uhradenie správneho poplatku spojeného so zavkladovaním Zmluvy o prevode )
Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť individuálne podľa potreby klienta

foto

Ing. Gabriela Ilavská

senior maklérhovorím po slovenskyI speak english

Telefón: 0903 466 147
E-mail: ipreal@ipreal.sk

všetky realitné ponuky makléra
Realitný softvér backOFFICE®