3i kompletne prerobený byt na Narcisovej

foto novostavba
  • Ružinov
  • Kompletná rekonštrukcia
  • HU
  • 190 000
  • Výborná inv.

Predáme 3i byt po kompletnej rekonštrukcii v Ružinove, 2/7, 68m2, balkón, loggia, voľný ihneď Tel: 0903 466 147viac »

Volajte na
02 / 524 50 110

Predaj RD na Hradskej

Predaj RD na Hradskej
ZRKS clen

150.000,- € 4.518.900,- SKK


sledovať ponuku Predaj rodinného domu alebo víkendového domu v Hrašnom pri MyjaveŠtát: Slovensko
Okres: Myjava
Mesto: Hrašné

Druh: Rodinný dom
Typ: predaj


Počet poschodí1
Počet izieb3
Zastavaná plocha100 m²
Celková rozloha130 m²
Statusaktívne

Predaj rodinného domu alebo víkendového domu v Hrašnom pri Myjave

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom, resp. víkendový dom v obci Hrašné , nachádzajúci sa na kopaniciach medzi mestami Myjava a Stará Turá. Dom je situovaný na okraji usadlosti s niekoľkými domami, prístupný je v lete aj v zime.
Dom pozostávajúci zo 3 veľkých izieb , je čiastočne podpivničený so sedlovou strechou a je situovaný na pozemku o veľkosti 1 416 m2.
Obytná plocha domu cca. 90m2, zastavaná plocha je 130 m2 .
Dom je 80 rokov starý. Súčasný majiteľ nehnuteľnosť celú zrekonštruoval. Zateplenie( 8 cm ) a fasáda boli robené približne pred 15 rokmi, tak ako aj nový krov a škridlová strecha. Tiež boli vymenené všetky elektrické rozvody za medené a osadená ističová skriňa a okná. Dom je napojený na všetky inžinierske siete okrem kanalizácie. ( voda, elektrina a plyn ) . Na pozemku je ešte studňa na čerpanie podzemnej vody. Vstup do domu je cez bezpečnostné dvere a dom je zabezpečený alarmom. Všetky vstupy (okná, dvere do dvora a na terasu) sú zabezpečené mrežami Kúrenie je plynovými gamatkami, v obývačke je na dôvažok elektricky vyhrievaná podlaha a krb, dotvárajúci čarovnú atmosféru.
Podkrovie je zatiaľ nevyužité, ale tiež by sa dalo zobytniť. Dom sa predáva aj so zariadením.

Pozemok je rozľahlý, môžete tu nájsť miesto na oddych.
Osobitne vo dvore domu je vybudovaný aj menší sklad na náradie, kosačku, či bicykle (4 m x 4 m).
Súčasťou domu je garáž umiestnená pod terasou. Dom je čiastočne podpivničený, pivnica je umiestnená pod kuchyňou a vchod je z garáže.

Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby, tzv. zádveria, odkiaľ sa vstupuje do obdĺžnikovej haly, z jednej strany presvetlenej 3 oknami. Z haly sú vstupy do dvoch priestranných spálni ( každá o rozmeroch 4 x 4m), kuchyne, obývačky ( 20m2 ) a soc. zariadenia. Kuchyňa je kompletne vybavená chladničkou s mrazákom, sporákom na plyn, elektrickou rúrou , umývačkou riadu a samozrejme kuchynskou linkou s jedálenským stolom. Z kuchyne je východ na priestrannú terasu ( 20m2 ). V obývačke dominuje krb na tuhé palivo. V kúpeľni sa nachádza sprchovací kút, umývadlo so skrinkou , WC a práčka.

Nehnuteľnosť je ľahko dostupná z diaľnice D1 ( Bratislava - Piešťany ) alebo z D2 ( Bratislava - Kúty )

Cena : 150 000,- EUR

Tel: 0903 466 147, 0905 643 966


Cena je vrátane kompletného servisu spojeného s kúpou nehnuteľnosti ( vyhotovenie rezervačnej zmluvy, Zmluvy o prevode vlastníctva nehnuteľnosti, Návrhu na vklad, promptné zabezpečenie súdnoznaleckého posudku, uhradenie správneho poplatku spojeného so zavkladovaním Zmluvy o prevode )
Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť individuálne podľa potreby klienta)

foto

Ing. Gabriela Ilavská

senior maklérhovorím po slovenskyI speak english

Telefón: 0903 466 147
E-mail: ipreal@ipreal.sk

všetky realitné ponuky makléra
Realitný softvér backOFFICE®