3i kompletne prerobený byt na Narcisovej

foto novostavba
  • Ružinov
  • Kompletná rekonštrukcia
  • HU
  • 190 000
  • Výborná inv.

Predáme 3i byt po kompletnej rekonštrukcii v Ružinove, 2/7, 68m2, balkón, loggia, voľný ihneď Tel: 0903 466 147viac »

Volajte na
02 / 524 50 110

Predaj RD na Hradskej

Predaj RD na Hradskej
ZRKS clen

360.000,- € 10.845.360,- SKK


sledovať ponuku Predaj rodinného domu na Trnávke v radovej zástavbe, dvojgaráž.Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Ružinov
Mesto: Bratislava - Ružinov
Ulica: Slowackého

Druh: Rodinný dom
Typ: predaj


Počet poschodí2
Počet izieb4
Zastavaná plocha170 m²
Celková rozloha170 m²
Rozloha pozemku275 m²
Statusaktívne

Predaj rodinného domu na Trnávke v radovej zástavbe, dvojgaráž.

Predáme štvorizbový rodinný dom nachádzajúci sa na Trnávke v pôvodnej radovej zástavbe, na Slowáckeho ulici. Dom je postavený na pozemku o veľkosti 257m2. V prednej časti pozemku je situovaný 4 izbový dom a v zadnej časti je dvojgaráž aj s nebytovým priestorom slúžiacim na podnikanie , ktorý má aj samostatný vchod. Tento priestor sa dá alternatívne využiť ako samostatný apartmán, nakoľko má svoje soc. zariadenie a kúpeľňu. Dom je čiastočne podpivničený, ma jedno poschodie a obytné podkrovie.

Dispozícia: Na prízemí sa nachádza zádverie z ktorého sa vstupuje do kuchyne prepojenej s obývačkou, ktorej dominuje krb. Tieto priestory sú orientované do ulice. Z kuchyne vedie chodba smerom k zadnej časti nehnuteľnosti z ktorej sa vstupuje do spodnej kúpeľne, kde je umiestnený aj plynový kotol a jednej spálne. Touto chodbou sa dá prejsť na dvor s terasou a vonkajším sedením. Kuchyňa je od obývačky predelená schodiskom vedúcim do podkrovia, kde sú ďalšie dve veľké izby, pričom z každej izby je prístup do hornej kúpeľne so sprchovacím kútom a WC. Dom je napojený na všetky inžinierske siete vrátane kanalizácie. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlami ( jeden je umiestnený v spodnej kúpeľni a druhý sa nachádza v podnikateľskom priestore. Dom je v udržiavanom stave, bez tiarch, kúpou voľný.

Lokalita: vynikajúca dostupnosť do centra mesta, výjazd na obchvat, či diaľnicu, OV Avion, OC VIVO, v dosahu školy, škôlky, jednoducho Trnávka je obľúbená bratislavská štvrť

Cena: 360 000,- EUR

Tel : 0903 466 147, 0905 643 966


Cena je vrátane kompletného servisu spojeného s kúpou nehnuteľnosti ( vyhotovenie rezervačnej zmluvy, Zmluvy o prevode vlastníctva nehnuteľnosti, Návrhu na vklad, promptné zabezpečenie súdnoznaleckého posudku, uhradenie správneho poplatku spojeného so zavkladovaním Zmluvy o prevode ) Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť individuálne podľa potreby klienta)

foto

Ing. Gabriela Ilavská

senior maklérhovorím po slovenskyI speak english

Telefón: 0903 466 147
E-mail: ipreal@ipreal.sk

všetky realitné ponuky makléra
Realitný softvér backOFFICE®