3i kompletne prerobený byt na Lackovej

foto novostavba
  • Karlova Ves
  • Kompletná rekonštrukcia
  • HU
  • 224 000
  • Výborná inv.

Predáme 3i byt po kompletnej rekonštrukcii v Karlovej Vsi, 2/12, 72m2, loggia, voľný ihneď Tel: 0903 466 147viac »

Volajte na
02 / 524 50 110

ZRKS clen

494.990,- € 14.912.068,74 SKK


sledovať ponuku Predaj výnimočného 3,5 izbového bytu na výnimočnej adrese!Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Staré Mesto
Mesto: Bratislava - Staré Mesto
Ulica: Hviezdoslavovo námestie

Druh: 3-izbový byt
Typ: predaj


Poschodie6
Počet poschodí6
Počet izieb3
Celková rozloha126.38 m²
Úžitková plocha126 m²
Statusaktívne

Predaj výnimočného 3,5 izbového bytu na výnimočnej adrese!

Predáme 3,5 izbový , tehlový byt s dvoma terasami, nachádzajúci sa v bytovom dome s výťahom v historickom centre Bratislavy na rohu Strakovej ulice a Hviezdoslavovho námestia. Disponuje bezkonkurenčným umiestnením. Byt sa nachádza na poslednom 6. poschodí, čo ponúka panoramatické výhľady na starobylé centrum mesta. Dom bol daný do užívania v roku 1943.
Podlahová plocha bytu je 100,8m2 bez plochy terás, pričom terasa orientovaná na Hviezdoslavovo námestie má veľkorysú výmeru 19,09m2 a je situovaná pozdĺž 3 izieb, kým terasa s orientáciou do dvora zaberá 6,49m2 , je prístupná z kuchyne a ponúka výhľad ponad strechy historických budov až na Slavín, Kamzík a hrad s kostolom Sv. Martina. Pocit priestrannosti dodávajú bytu aj stropy, ktorých výška je 3,25m. Podlahy v izbách tvoria drevené parkety.
Dispozícia bytu: predsieň , oproti vchodovým dverám je kuchyňa so vstupom na terasu s komorou. Cez kuchyňu sa vchádza do polizby, ktorá momentálne slúži ako pracovňa . Po pravej strane je samostatné WC a veľká, obytná hala, z ktorej sa vstupuje do izby , obývacej izby a z nej ďalej do spálne . Z haly sa tiež vchádza aj do kúpeľne s toaletou.
Byt je v pôvodnom ale udržiavanom stave. Citlivo boli v nedávnej dobe zrenovované drevené okná, kuchynská linka, markíza na terase, a práve to zachovanie pôvodného mu dodáva originálnu atmosféru staromestského bytu a čaro histórie. V galérii sa môžete inšpirovať pri jeho prípadnej rekonštrukcii.
Okolie: Bytový dom je situovaný v pešej zóne, s bohatou zeleňou, fontánami, v okolí historické budovy s množstvom kaviarní, reštaurácií, Slovenské národné divadlo, hotely, kluby...
V blízkosti zastávka MHD : SND, zastávka Nám. Ľ. Štúra, zastávka MHD Most SNP, v pešej dostupnosti OC Aupark, OC Eurovea, Nové SND, voľný čas je možné tráviť na Hviezdoslavovom nám., nábreží Dunaja, návštevou hist. pamiatok, výstav, koncertov, divadla...


Cena: 494 990,- EUR
Tel: 0903 466 147, 0905 643 966


Cena je vrátane kompletného servisu spojeného s kúpou nehnuteľnosti ( vyhotovenie rezervačnej zmluvy, Zmluvy o prevode vlastníctva nehnuteľnosti, Návrhu na vklad, promptné zabezpečenie súdnoznaleckého posudku, uhradenie správneho poplatku spojeného so zavkladovaním Zmluvy o prevode )
Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť individuálne podľa potreby klienta.

foto

Ing. Gabriela Ilavská

senior maklérhovorím po slovenskyI speak english

Telefón: 0903 466 147
E-mail: ipreal@ipreal.sk

všetky realitné ponuky makléra
Realitný softvér backOFFICE®