Volajte na
02 / 524 50 110

Predaj 2i bytu na Willsonovej ul.

Predaj 2i bytu na Willsonovej ul.
ZRKS clen

143.000,- € 4.308.018,- SKK
vrátane provízievrátane provízie


sledovať ponuku Rezervované - Predaj 2i bytu v širšom centre na ul. OdbojárovŠtát: Slovensko
Okres: Bratislava - Nové Mesto
Ulica: Odbojárov

Druh: 2-izbový byt
Typ: predaj


Cenavrátane provízie
Poschodie3
Počet poschodí5
Počet izieb2
Celková rozloha63 m²
Úžitková plocha62 m²
Statusaktívne

Rezervované - Predaj 2i bytu v širšom centre  na ul. Odbojárov

Predáme priestranný 2 byt nachádzajúci sa na ulici Odbojárov, v tehlovom bytovom dome. Ulica je tichá, pričom je zaujímavá svojou polohou, v blízkosti centra mesta. Byt s rozlohou 62m2 ( + balkón ) sa nachádza na 3. poschodí z 5 s výťahom. Byt má plastové okná, je slnečný vďaka svojej orientácii na juhovýchodnú stranu. Na poschodí sú 4 byty.

Dispozícia bytu:
Byt má dobrú dispozíciu, nakoľko izby sú nepriechodné, čo je výhodou pri prenajímaní. Zo vstupnej a priestrannej chody sa vchádza do všetkých miestností. Z obývačky je východ na menší balkón. Byt má plastové okná, je v udržiavanom pôvodnom stave.
Okolie je príznačné vynikajúcou infaštruktúrou, nakoľko na dosah je Zimný štadión, NTC, s pestrou paletou obchodov a reštaurácii na Krížnej ulici, výborná dostupnosť na MHD.
Byt je bez tiarch, kúpou voľný. Vynikajúca možnosť na vlastné bývanie a tiež aj na investíciu. Predáva sa aj s podielom na pozemku.

Cena : 143 000,- EUR

Tel : 0903 466 147, 0905 643 966


Cena je vrátane kompletného servisu spojeného s kúpou nehnuteľnosti ( vyhotovenie rezervačnej zmluvy, Zmluvy o prevode vlastníctva nehnuteľnosti, Návrhu na vklad, promptné zabezpečenie súdnoznaleckého posudku, uhradenie správneho poplatku spojeného so zavkladovaním Zmluvy o prevode )
Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť individuálne podľa potreby klienta

foto

Ing. Gabriela Ilavská

senior maklérhovorím po slovenskyI speak english

Telefón: 0903 466 147
E-mail: ipreal@ipreal.sk

všetky realitné ponuky makléra
Realitný softvér backOFFICE®