3i kompletne prerobený byt na Narcisovej

foto novostavba
  • Ružinov
  • Kompletná rekonštrukcia
  • HU
  • 190 000
  • Výborná inv.

Predáme 3i byt po kompletnej rekonštrukcii v Ružinove, 2/7, 68m2, balkón, loggia, voľný ihneď Tel: 0903 466 147viac »

Volajte na
02 / 524 50 110

Predaj RD na Hradskej

Predaj RD na Hradskej
ZRKS clen

340.000,- € 10.242.840,- SKK


sledovať ponuku Rezervované - Predaj 3,5i bytu na Trenčianskej uliciŠtát: Slovensko
Okres: Bratislava - Ružinov
Mesto: Bratislava - Ružinov
Ulica: Trenčianska

Druh: 4-izbový byt
Typ: predaj


Poschodie3
Počet poschodí5
Počet izieb4
Celková rozloha99 m²
Úžitková plocha99 m²
Stavúplne prerobený
Statusaktívne

Rezervované - Predaj 3,5i bytu na Trenčianskej ulici

Ponúkame na predaj priestranný , tehlový byt nachádzajúci sa na treťom poschodí z 5p, bez výťahu, na Trenčianskej ulici. Bytový dom je bez výťahu. Byt má plochu bez balkóna 99,1m2 a je orientovaný na dve strany a to J -V ( do dvora, kde sú otočené dve spálne a balkón ) a S - Z( kuchyňa s obývačkou a jedna malá spálňa ) . V byte bola zmenená celá dispozícia, nakoľko kuchyňa je v súčasnosti prepojená s obývačkou a vytvára tak presvetlený, vzdušný obývací priestor, z ktorého sa vstupuje do všetkých miestností. Samozrejmosťou sú vymenené okná, elektrické rozvody, krásne pôvodné drevené repasované parkety, nová kuchynská linka, ostávajú tu 3 vstavané skrine, 2 x klimatizačná jednotka. K bytu patrí aj pivnica nachádzajúca sa na prízemí domu. Byt je veľmi tichý aj keď sa paradoxne nachádza v širšom centre mesta.
Pozemok pod domom je vysporiadaný. Výborná dostupnosť do všetkých kútov mesta! Bytový dom je zateplený s novou strechou a dobre udržiavaný. Vymenené sú všetky zvislé rozvody vrátane kanalizácie. Mesačná platba správcovi pre 2 osoby : 185 EUR.
Aj HU.
K bytu je možné kúpiť aj garáž za cenu 15 000,- EUR, ktorá sa nachádza v hromadnej podzemnej garáži hneď pri bytovom dome. Bezplatné stretnutie s hypotekárnym špecialistom Vám umožníme u nás v kancelárii.

Cena: 340 000,- EUR
Cena za garáž: 15 000,- EUR

Cena je vrátane kompletného servisu spojeného s kúpou nehnuteľnosti ( vyhotovenie rezervačnej zmluvy, Zmluvy o prevode vlastníctva nehnuteľnosti, Návrhu na vklad, promptné zabezpečenie súdnoznaleckého posudku, uhradenie správneho poplatku spojeného so zavkladovaním Zmluvy o prevode )
Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť individuálne podľa potreby klienta

foto

Ing. Gabriela Ilavská

senior maklérhovorím po slovenskyI speak english

Telefón: 0903 466 147
E-mail: ipreal@ipreal.sk

všetky realitné ponuky makléra
Realitný softvér backOFFICE®