3i kompletne prerobený byt na Lackovej

foto novostavba
  • Karlova Ves
  • Kompletná rekonštrukcia
  • HU
  • 224 000
  • Výborná inv.

Predáme 3i byt po kompletnej rekonštrukcii v Karlovej Vsi, 2/12, 72m2, loggia, voľný ihneď Tel: 0903 466 147viac »

Volajte na
02 / 524 50 110

ZRKS clen

550.000,- € 16.569.300,- SKK


sledovať ponuku Rezervované - Priestranný 4i bytu v Horskom parku, záhradaŠtát: Slovensko
Okres: Bratislava - Staré Mesto
Mesto: Bratislava - Staré Mesto
Ulica: Úprkova

Druh: 4-izbový byt
Typ: predaj


Počet poschodí3
Počet izieb4
Celková rozloha160 m²
Úžitková plocha160 m²
Statusaktívne

Rezervované  - Priestranný 4i bytu  v  Horskom parku, záhrada

Predáme atypický 4 izbový , tehlový byt s obytným suterénom ( pivnicou ) a príjemnou záhradou, nachádzajúci sa na Úprkovej ulici vo vyhľadávanej a obľúbenej oblasti Horského parku. Byt svojím vzhľadom aj využitím veľmi pripomína menší dom, najmä vzhľadom na pomerne priestrannú záhradu, slúžiacu na grilovanie, pestovanie kvetín, či iba jednoduché posedenie pri rannej kávičke s výhľadom na budovu archívu a celého Bôriku. Celková podlahová plochy bytu vrátane pivnice je 160m2, nakoľko sa nachádza na 4 podlažiach, pričom plocha každého je 40m2. Nehnuteľnosť má severojužnú orientáciu a postupne bola celá vkusne a účelne prerobená.
Podlahová plocha bytu vrátane príslušenstva je 145m2 . K bytu prislúcha už spomínaná záhradka o veľkosti 200m2, ktorá je od susedov dôsledne oddelená plotmi. Tento pozemok je v podielovom spoluvlastníctve vlastníkov 4 bytov, ktoré tvoria bytový dom, avšak každý si užíva svoju časť.
Dispozícia bytu: zádverie so skrinkou na obuv a šatníkovou skriňou ktorým sa vchádza do obývacej , dennej časti bytu. Táto časť je tvorená obývačkou s obojstranným krbom a priestrannou kuchyňou. Krb jednak predstavuje jednu z alternatív vykurovania, jednak je spríjemnením v chladných mesiacoch. Na prízemí je ešte aj toaleta s umývadlom. Z kuchyne vedú schody na ďalšie podlažie, kde sa nachádzajú dve izby a priestranná kúpeľňa so sprchovacím kútom. Spálňa je atypická, okrem manželskej postele sa tu nachádza aj vaňa. Z tohto podlažia vedú ďalšie schody do otvoreného podkrovia, ktoré momentálne slúži ako posilňovňa, ale tiež si tu vieme predstaviť pracovňu, či veľkú detskú izbu. Z prízemie sa ďalšími schodmi dostaneme do suterénu, ktoré momentálne slúži jednak ako kancelária so soc. zázemím a tiež ako technické zázemie pre celý byt. Je tu technická miestnosť s plynovým kotlom, ktorý je približne 2 roky starý a zabezpečuje pre byt teplo a ohrev teplej vody. Suterén má aj samostatný vchod z dvora, čiže sa dá od bytu plne odizolovať a využívať napríklad na prenájom.

V blízkosti zastávka MHD : Horský park, športový areál na Patrónke , reštaurácie, Kramáre, dobré spojenie MHD do všetkých častí mesta, ľahký prístup na ďaľnicu...


Cena: 550 000,- EUR
Tel: 0903 466 147, 0905 643 966


Cena je vrátane kompletného servisu spojeného s kúpou nehnuteľnosti ( vyhotovenie rezervačnej zmluvy, Zmluvy o prevode vlastníctva nehnuteľnosti, Návrhu na vklad, promptné zabezpečenie súdnoznaleckého posudku, uhradenie správneho poplatku spojeného so zavkladovaním Zmluvy o prevode )
Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť individuálne podľa potreby klienta.

foto

Ing. Gabriela Ilavská

senior maklérhovorím po slovenskyI speak english

Telefón: 0903 466 147
E-mail: ipreal@ipreal.sk

všetky realitné ponuky makléra
Realitný softvér backOFFICE®