3i kompletne prerobený byt na Lackovej

foto novostavba
  • Karlova Ves
  • Kompletná rekonštrukcia
  • HU
  • 224 000
  • Výborná inv.

Predáme 3i byt po kompletnej rekonštrukcii v Karlovej Vsi, 2/12, 72m2, loggia, voľný ihneď Tel: 0903 466 147viac »

Volajte na
02 / 524 50 110

ZRKS clen

310.000,- € 9.339.060,- SKK


sledovať ponuku 4izbový bungalov s dvojgarážou, presklenou terasou, komplet zariadenýŠtát: Slovensko
Okres: Dunajská Streda
Mesto: Horná Potôň
Ulica: Nezábudková

Druh: Rodinný dom
Typ: predaj


Zastavaná plocha195 m²
Celková rozloha195 m²
Rozloha pozemku795 m²
Úžitková plocha140 m²
Statusaktívne

 4izbový bungalov s dvojgarážou, presklenou terasou, komplet zariadený

Ponúkame na predaj 3 ročnú novostavbu 4izbového, moderne a vkusne zariadeného bungalovu s dvojgarážou v obci Horná Potôň, ktorý je situovaný v novovybudovanej lokalite.

Dom sa nachádza na pozemku o veľkosti 795m2, jeho zastavaná plocha je 195m2 a úžitková plocha je 140m2 + presklená terasa je o rozlohe 40m2. Pozemok je rožný, oddychová časť má južnú orientáciu.
Stavba je cca. 3 roky stará. Bungalov je Drevodom s obvodovými stenami o hrúbke 345mm. Stropy sú sadrokartónové, stropná izolácia Isover , strešná krytina Bramac
2 x klimatizačná jednotka, komplet rekuperácia, automatická závlaha

Dispozícia:
Vstupuje sa do centrálnej haly, z ktorej sa vchádza do všetkých miestností v dome. Stavbe dominuje veľkorysá obývacia izba spojená s kuchyňou s modernou rohovou linkou, ktorá je vybavená zabudovanými spotrebičmi , vrátane umývačky riadu a jedálenským stolom. Samozrejmosťou je TV s pohodlnou sedačkou. Z obývačky je aj východ do presklenej zimnej záhrady, ktorá je vykurovaná a je to nádherné miesto na realax. Okrem príjemného obývacieho priestoru sú k dispozícii 3 miestnosti - rodičovská spálňa, pracovňa resp. detská izba a tretia izba je momentálne zariadená ako fitness centrum. V dome je jedna veľká kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom a jedna menšia kúpeľňa s WC, umývadlom, kde je aj 100l bojler na ohrev vody. Parkovanie je zabezpečené v dvojgaráži, daľšie dve miesta sú vytvorené na pozemku pred garážovým dverami. V dome je dostatok úložného priestoru ( šatníkové skrine v každej izbe, úložný priestor v podkroví domu cca 20m2 ). Dom sa predáva zariadený.

TV a internetové rozvody sú v každej miestnosti.

Dom má elektrické podlahové vykurovanie, 2 x klimatizácia, 6 komorové plastové okná, je energeticky veľmi šetrný.

Voda na pitie je v súčasnosti využívaná zo studne, k čomu sú vykonávané pravidelné kontroly. Chemický rozbor vykazuje , že voda má výbornú kvalitu. Inak obecný vodovod je na pozemku .
Všetky technológie, ktoré boli použité pri stavbe boli v špičkovej kvalite.

Rodinný dom je napojený na elektrinu, obecnú vodu a kanalizáciu, plyn je na hranici pozemku.
Na pozemku je postavená ešte menšia murovaná budova - 70 m2, ktorá momentálne slúži na podnikanie. Je napojená na elektrinu, vodu a kanalizáciu s možnosťou využitia podľa potrieb klienta ( fitness, domček na záhradný nábytok atď...)

Pokojné, bezpečné prostredie na bývanie vhodné pre rodinu s deťmi.
Dom má veľmi nízke mesačné prevádzkové náklady: 100,- EUR/mes.

Cena: 310 000,- EUR

Tel: 0903 466 147, 0905 643 966


Cena je vrátane kompletného servisu spojeného s kúpou nehnuteľnosti ( vyhotovenie rezervačnej zmluvy, Zmluvy o prevode vlastníctva nehnuteľnosti, Návrhu na vklad, promptné zabezpečenie súdnoznaleckého posudku, uhradenie správneho poplatku spojeného so zavkladovaním Zmluvy o prevode )
Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť individuálne podľa potreby klienta.
foto

Ing. Gabriela Ilavská

senior maklérhovorím po slovenskyI speak english

Telefón: 0903 466 147
E-mail: ipreal@ipreal.sk

všetky realitné ponuky makléra
Realitný softvér backOFFICE®